Úvod   >   podpořte nás   >   podpořte nás

Podpořte ochranu přírody a péči o vzácná území

Moc nás těší, jestli jsme vás zaujali a chcete nás podpořit v naplňování našeho poslání.

Prostředky použijeme na péči o chráněné druhy a vzácné lokality i upevňování vztahu veřejnosti k přírodě a vzdělávání

 

Každá pomoc i ta sebemenší se počítá a my za ni budeme moc rádi!

 

Přispějte finančně

Popořte nás jednorázovým nebo pravidelným darem. Číslo účtu veřejné sbírky je: 2702110588/2010. Využijte rychlou platbu přes QR kód. Rádi Vám vydáme potvrzení o daru pro odpočet z daně, nebo s Vámi sepíšeme darovací smlouvu. Kontaktujte ředitelku kanceláře Terezu Žižkovou na tereza.zizkova@rezekvitek.cz nebo 775 580 203. 

 

Přispějte materiálním darem

Jsme rádi za jakékoliv pomůcky, které můžeme využít při terénních akcích i běžném fungování - jako je nářadí, pracovní oděvy, kancelářská technika nebo materiál pro údržbu auta. Pro domluvu kontaktujte ředitelku kanceláře Terezu Žižkovou na tereza.zizkova@rezekvitek.cz nebo 775 580 203. 

 

Zapojte se jako dobrovolník

Pojďte nám pomoci přímo do terénu s péčí o chráněná území. Vyzkoušejte si naši práci a poznejte zajímavá území na Brněnsku. Nejčastěji hrabeme trávu, vyřezáváme křoviny, natíráme plot kolem rezervace na Kamenném vrchu. Pro domluvu kontaktujte koordinátora dobrovolnických akcí Olgu Lošťákovou na olga.lostakova@rezekvitek.cz.  

Nakupte v našem E-shopu.

 

Řekněte o nás v práci, doporučte nás dalším

Můžete nás podpořit vaše firma - finančně, materiálně či společným dobrovolnickým dnem nebo uspořádat sbírku mezi kolegy. Na oplátku se rádi pochlubíme vaším logem. Kontaktujte ředitelku kanceláře Terezu Žižkovou na tereza.zizkova@rezekvitek.cz nebo 775 580 203.

 Givt

Nakupujte na internetu přes GIVT

Givt je projekt, díky kterému příspějete vybrané organizaci aniž by vás to něco stálo. Před nákupem navštivte tuto stránku, vyberte eshop, vyberte Rezekvítek a běžně nakupujte. Připíše se nám část peněz z vaší útraty, ale přitom neplatíte nic navíc. V projektu je zapojeno přes 2 000 eshopů. Stáhněte si Givt Pomocníka, ať vás upozorní na každý zapojený eshop.