Úvod   >   pro školy   >   Pro školy

Rezekvítek pro školy


Věnujeme se vzdělávání dětí z MŠ, žáků a studentů ZŠ, SŠ i VŠ a pedagogům. Vybrat si můžete z ověřených programů, seminářů a exkurzí. Svoji práci můžete obohatit metodickými materiály, pomůckami a literaturou. Pokud by vám v nabídce něco chybělo nebo jste měli speciální přání, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poradíme a pomůžeme.
Výukové programy pro dětiPro třídy MŠ, ZŠ a SŠ nabízíme dva typy akcí, které jsou dál rozděleny podle věku žáků. Prvním typem jsou výukové programy přímo u vás ve škole. Přibližují dětem zákonitosti světa přírody a ukazují možnosti, jak se chovat k životnímu prostředí šetrně a zodpovědně. Druhým jsou terénní výukové programy a exkurze, na kterých vás vezmeme přímo do srdce naší přírody a ukážeme vám, jaké poklady se okolo nás nachází. Na některých lokalitách si děti mohou zkusit praktickou péči o přírodu. Nabízíme také dlouhodobou spolupráci na školních projektech nebo individuální programy pro větší školní kolektivy.

Minimální počet žáků je 15. Menší skupina za program zaplatí sumu jako patnáctičlenná skupina. Mimobrněnské školy platí i náklady na cestu lektora dle individuální kalkulace.


Další informace


Chcete vědět víc? Poradí vám
Ing. Zora Rýparová
tel. 543 216 483, 775 580 201
zora.ryparova@rezekvitek.cz
Pomůcky do výukyE-shop Rezekvítku nabízí řadu publikací, určovacích klíčů, hravých sešitů, výukových a badatelských pomůcek a metodických sad pro mateřské a základní školy. Mnoho věcí pochází z autorské tvorby Rezekvítku, naleznete zde však i knihy a pomůcky spřátelených organizací. Vše s environmentální tématikou.
Sady pomůcek z Tvůrčího centra Rezekvítku si můžete i zapůjčit. Najdete zde i mnoho materiálů, které jsou pro vás zdarma ke stažení.
Pokud jste v našem e-shopu nenašli, co hledáte, napište nám svou představu na tereza.zizkova@rezekvitek.cz a my se ji pro vás pokusíme zrealizovat. Umíme vyrobit vše od vyvýšených záhonů, naučných tabulí a pracovních listů, přes sady pro malé přírodovědce, až po hmatový chodník.

E-shop, půjčovna, zdarma ke stažení


Další informace


Chcete vědět víc? Poradí vám
Ing. Tereza Žižková
tel. 543 216 483, 775 580 201
tereza.zizkova@rezekvitek.cz
Vzdělávání pro pedagogyPedagogům nabízíme semináře, kde se snažíme mimo jiné ukázat, že i environmentální výchova se dá učit zábavně a inovativně. Jestli vám nestačí učit pořád jen ve třídě a hledáte cesty, jak zpestřit výuku, zaujmout svoje žáky a vydat se třeba i učit venku, přijďte se inspirovat.
Pedagogickým pracovníkům nabízíme semináře akreditované MŠMT k rozvoji výuky EVVO na školách.
Nabízíme semináře zaměřené na výuku ve škole (interiérové) i přímo v terénu. Jsme schopni vám připravit i semináře přizpůsobené na míru vašemu kolektivu.

Nabízíme semináře zaměřené na výuku ve škole (interiérové) i přímo v terénu.

zjistit více


Další informace


Chcete vědět víc? Poradí vám
Ing. Zora Rýparová
tel. 543 216 483, 775 580 201
zora.ryparova@rezekvitek.cz
InspiraceNechte se inspirovat hravě-vzdělávacími aktivitami a tvořením pro vaši školní i mimoškolní činnost. Stáhněte si zdarma pracovní listy, kopírovací vzory a pusťte se s dětmi do toho!

zjistit více


Praxe pro studentyNabízíme studentům středních a vysokých škol se zaměřením na učitelství absolvování praxe. Vyzkoušíte si lektorování našich interiérových či terénních programů a získáte zpětnou vazbu od našeho zkušeného lektora. Dále budete mít možnost s námi spolupracovat i po skončení praxe jako externí lektor nebo vedoucí letních táborů.
Chcete vědět víc? Poradí vám
Ing. Zora Rýparová
tel. 543 216 483, 775 580 201
zora.ryparova@rezekvitek.cz