Vzdělávání pro pedagogy

Už Jan Amos Komenský věděl, že nejlépe si zapamatujeme věci, na které si můžeme sami sáhnout nebo události, které sami zažijeme. Chcete takové zážitky poskytnout i svým žáčkům a žačkám nebo dětem z oddílu? Přijďte na některý z našich terénních seminářů a my Vám rádi nabídneme doušky z poháru našich bohatých zkušeností s venkovní výukou nejen přírodovědných předmětů.

 

V souvislosti s novelou zákona o pedagogických pracovnících nebudou od 1. září 2023 akreditovány vzdělávací programy k prohlubování odborné kvalifikace (tzv. průběžné vzdělávání). Dle informací z MŠMT (viz odkaz) není akreditace vzdělávacích programů prohlubujícího vzdělávání podmínkou pro čerpání finančních prostředků z dotačních programů, zejména z tzv. šablon Operačního programu Jan Amos Komenský nebo výzev v rámci Národního plánu obnovy.
Semináře díky mimořádné dotaci zlevňujeme na krásných 300 Kč na osobu.

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA BRNĚNSKÝCH SEMINÁŘŮ:

 

Seminář ČLOVĚK A KRAJINA JEHO SRDCE  (12.6.2024) byl z důvodu malého počtu přihlášených zrušen. Do nabídky bude opět zařazen na podzim 2024.

 

Do letošních prázdnin tak již nemáme vypsané žádné termíny seminářů. Připravujeme ale semináře na míru pro školní kolektivy učitelů i jiné vzdělavatele.

Potřebovali byste některá témata spojit, jiná vynechat či rozšířit, nemuset nikam daleko jezdit? Pro skupiny 10–30 účastníků rádi připravíme 4–8hodinový seminář na míru. Po domluvě vybereme vhodné prostředí pro realizaci (třeba i vaše školní zahrada, jiné přírodní prostředí) a sestavíme individuální cenovou nabídku. 

 

CELÁ NABÍDKA (anotaci semináře zjistíte rozkliknutím jeho názvu):

Do lesů a luk – terénní seminář (8 vyuč. hodin)

Zahrada, která učí 1. stupeň (4–8 vyuč. hodin)

Člověk a krajina jeho srdce (8 vyuč. hodin)

Hurá k vodě! (8 vyuč. hodin)

Hurá do zahrady (4 vyuč. hodiny)

Hurá do terénu – LES (5 vyuč. hodin)
Hurá do terénu – LOUKA (5 vyuč. hodin)
Hurá do terénu – VODA (5 vyuč. hodin) .

 


Fotogalerie: