Úvod   >   Rezekvítek   >   Aktuality   >   Archiv aktualit

Nepromeškejte šablony OP JAK pro školy a volnočasové aktivity

Už jen do 28. dubna 2023 se podávají žádosti o dotace v rámci nových (a prý zase o něco jednodušších na vykazování) šablon MŠMT v rámci Operačního programu Jana Ámose Komenského (OP JAK). Projekty se mají rozběhnout nejpozději v létě 2023 a končí v prosinci 2025. 
 
Čím Vám může pomoci Rezekvítek? 
Osobnostně sociální a profesní rozvoj pracovníků ve vzdělávání
Jelikož tentokrát semináře nemusí být akreditované (ale mohou, nabídka je zde), tak pro Vaši školu nabízíme semináře na míru (učení venku a v zahradě, terénní výuka, přírodní tvoření, člověk a krajina). Máte zájem o 8 inspirativních hodin pro Vás a Vaše kolegy/kolegyně? Místo pro konání semináře vybereme společně.
 
Podpora inovativního vzdělávání žáků
1 šablona = 32 hodin placené podpory v průběhu roku, během nichž se můžete s žáky věnovat badatelství, zážitkové pedagogice a aktivizačním metodám. Můžete propojovat formální a neformální vzdělávání a mít výuku v tandemu. Se vším vám umíme pomoci, do všeho s vámi rádi půjdeme.
 
Využít tuto šablonu můžete na absolvování některého z námi nabízených výukových programů nebo na ucelenější blok aktivit (např. 3 na sebe navazující aktivity v průběhu roku - exkurze na CHÚ + praktická pomoc přírodě + monitoring). 
 
Pokud máte vlastních nápadů, metod a forem v zásobě dost, ale chybí Vám vybavení, literatura či originální pomůcky, vyberte si v našem e-shopu z pestré nabídky pro malé i velké. 
 
Nejste si jistí, co z této široké nabídky by pro Vás bylo nejlepší? Pak nám napište nebo zavolejte. 
Kontaktní osoba je Zora Rýparová, programy@rezekvitek.cz, 775580201.
 

Fotogalerie: