0

» E-shop
» E-shop

Luční školka

Kod zboží: 0101
Dodací info: skladem

192 vč. DPH 0%

 

Metodická pomůcka učitelům předškolních a mladších školních dětí, která přibližuje svět drobných živočichů z říše bezobratlých. V devíti kapitolách se věnuje devíti druhům, ke každému z nich přináší úvodní povídání a hry, náměty na přírodovědná pozorování, výtvarné či hudební aktivity a informace pro učitele.

 

Soubor je doplněn velkým nástěnným obrazem louky a návodem na vybudování pěti zahradních prvků, díky kterým bude vaše výuka snazší a život školy bohatší o spoustu přátel nejen z říše bezobratlých.

Luční školka otevírá dětem svět drobných živočichů z říše bezobratlých, například mravenců, vážek, brouků, plžů či motýlů. Je určená především učitelům předškolních a mladších školních dětí, nabízí jim metodické náměty k seznamování s drobnými zvířaty, které můžeme snadno pozorovat všude kolem nás – v trávě, půdě, potoce.

 

Metodika je rozdělená do devíti kapitol – zavede vás na návštěvu k devíti živočichům, představí nejen je samotné, ale také jejich přirozené prostředí a nezaměnitelnou funkci v ekosystému.