Úvod   >   Blog
Úvod   >   Blog

Představujeme tým Rezekvítku

Představujeme vám naši kolegyni Olgu Lošťákovou. Má pod palcem všechno kolem e-shopu. Na Rezekvítku je oproti ostatním nejkratší dobu, ale jako by tu byla odjakživa :).

 

1.    Jak dlouho jsi na Rezekvítku a jaké byly tvoje začátky?

Nastoupila jsem v květnu loňského roku, jsem tedy v Rezekvítku rok a půl. Potřebovala jsem udělat v životě nějakou změnu a překvapivě se to stalo velmi rychle. Všechno bylo pro mě nové, zajímavý široký sortiment zboží a výukových pomůcek a přátelský kolektiv lidí, který moje zmatky v začátku ulehčil.

 

2.    Co přesně na Rezekvítku děláš?

Jsem pracovnice Tvůrčího centra Rezekvítku, mám na starosti e-shop, vyřizuji objednávky a zajišťuji chod skladu. Některé pomůcky se vyrábí, jiné se zajišťují z různých organizací. Nově se starám o organizaci dobrovolnických dnů.

 

3.    Co tě na tvojí práci nejvíc baví?

No, někdy si chodím do práce hrát :). Při výrobě některých pomůcek se vracím do doby výtvarné výchovy a pracovních činností na ZŠ. Hlavně mi vyhovuje to, že dělám různorodou práci od administrativy přes výrobu pomůcek po balení balíků pro zákazníky.

 

4.    Čemu se ráda věnuješ ve volném čase?

Jsem celoživotní pejskař. V mládí jsem se věnovala výcviku služebních plemen psů, ale ta tvrdost mi časem přestala vyhovovat. Mnoho let jsem se pak věnovala výcviku vodicích psů. Nakonec jsme s kolegyní založily neziskovku na výcvik asistenčních a canisterapeutických psů. Bavila mě práce s klienty, kterým jsme pomáhali řešit životní situace a měli jsme radost z každého klienta, který se osamostatnil díky našemu vycvičenému psu. To byl vrchol mé kynologické činnosti.

Po práci si ráda užívám kulturní zážitky jak divadelní, tak muziku, přednost dávám folku. Podílím se na organizaci některých hudebních akcí, včetně koncertů smíšeného pěveckého sboru, kde také zpívám. Mám ráda přírodu a děti už mám dospělé, tak často trávím v lese celé víkendy. Jsem takový vandrák se psem.

 

5. A kde jsi byla naposledy?Minulý víkend jsem chodila kolem Zlína, ale to bylo cíleně, byla jsem navštívit klientku s předaným psem. Víkend předtím jsem se svým psem přešla za tři dny Hostýnské vrchy.


Fotogalerie: